Sieć internetu światłowodowego systematycznie się rozbudowuje.

Internet światłowodowy rozpędza się coraz bardziej. Jego standardowa prędkość oscyluje w granicach 300 Mb/s, a czasami dochodzi nawet do tysiąca Mb/s. To niebotyczne wartości, , które znacząco przekraczają zapotrzebowanie użytkownika, a niekiedy nawet możliwości niektórych urządzeń końcowych. Ta nadwyżka zapewnia bezproblemowe działanie wszystkich aplikacji oraz serwisów. Umożliwia nam oglądanie transmisji sportowych, filmów czy seriali w formacie HD.

Tak tani internet jest przede wszystkim w większych miastach, gdzie znajduje się właściwa infrastruktura. Jednak mniejsze miejscowości nieustannie starają się nadrobić ten dystans. Coraz więcej operatorów angażuje się w kolejne inwestycje. Sieć internetu światłowodowego systematycznie się rozbudowuje, poprzez wymienianie dotychczasowego okablowania. Zastępowane jest ono przewodami stworzonymi z tworzyw sztucznych a także włókna szklanego. Nowe obwody pozwalają na przesyłanie informacji z prędkością z jaką rozchodzi się światło. Stąd nazwa “internet światłowodowy”. Popularność technologii i niemała konkurencja na rynku, sprawia, iż możemy liczyć na tańszy internet. Zwłaszcza przy podpisywaniu umów okresowych na rok lub dwa.

Jeśli zdecydujemy się na pakiet z telewizją jest jeszcze korzystniej. W abonamencie istnieje możliwość otrzymać dostęp do wszelkich interesujących nas programów tematycznych oraz filmowych. Świat rozrywki, sportu, edukacji a także informacji stoi przed nami otworem. Można korzystać z całego bogactwa bez opuszczania mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *