Invisalign to nowoczesny sposób redukowania wad zgryzu.

Aparaty ortodontyczne zakłada się w zamiarze uzyskania poprawnego zgryzu. Estetyczne uzębienie to nie tylko i wyłącznie piękny uśmiech, jest to nasza wizytówka. Aparaty ortodontyczne leczą wady zgryzu, pozwalają wyprostować zęby a także zdarza się, że potrafią wyleczyć kompleksy, z którymi się zmagamy.

Aparaty stałe Katowice są stosowane w ortodoncji by korygować różne wady zgryzu. Aparaty stałe znajdują się na zębach przez cały czas trwania leczenia. Zamki wykonane są z metalu, zaś pacjenci, dla których estetyka jest ważną rzeczą mogą poprosić o założenie droższych zamków kosmetycznych. Zamki kosmetyczne zrobione są z kryształu lub z porcelany. Te zamki są dużo mniej widoczne a ich kolor bardziej zbliżony do koloru zębów. Leczenie z wykorzystaniem ortodontycznych aparatów stałych jest kosztowne i stosunkowo długie, ale za to gwarantuje nam piękny efekt wymarzonego prostego uśmiechu.

Ortodoncja chce wychodzić na przeciw potrzebom pacjentów dlatego proponuje Invisalign. To zupełnie nowe, rozwiązanie, jakie umożliwia korygować wszelkie wady zgryzu a do tego nie jest widoczna. Invisalign to nowoczesny proces korygowania wad naszego zgryzu, do którego zalicza się przezroczyste aparaty nakładkowe (alignery), które wykonane są z wyjątkowego, materiału, który jest termokurczliwy. Alignery pozostają niewidoczne ze względu na swoje właściwości. Nikt obcy nie będzie wiedział, że dana osoba ma je założone na zębach. Aparaty Invisalign w przeciwieństwie do aparatów stałych zapewniają wiele wygód a także możliwości. Istotne jest także to, że ułatwiają one dbanie o higienę jamy ustnej, skuteczniej zapobiegając powstawaniu próchnicy i paradontozy. Aparaty nakładkowe Invisalign to taki typ leczenia, który możemy zastosować zarówno w przypadku dużych i trudnych wad zgryzu, jak również przy tych delikatnych i drobnych zmian.

One thought on “Invisalign to nowoczesny sposób redukowania wad zgryzu.

  1. Reply
    Ela
    4 października, 2020 at 9:51 am

    Osobiście bardzo mi pomógł invisalign. Polecam każdemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *