Blizny na buzi powstają w różny sposób.

Z mało atrakcyjnymi wgłębieniami na buzi możemy poradzić sobie na dużo różnych sposobów. To, czy blizny znikną na zawsze, zależy od tego jak naskórek na twarzy został uszkodzony. Na płytkie blizny stosuje się wiele rozmaitych preparatów kosmetycznych, które nanoszone na skórę nieustannie w długim okresie czasu przynoszą ciekawe efekty. Gdy doszło do nieco bardziej zaawansowanego zniszczenia naskórka, niestety konieczne jest wykorzystanie nieco bardziej radykalnych sposobów. Niewątpliwie jednym z nich jest botoks.

Toksyna botulinowa znana nam jest przede wszystkim jako środek który służy do wypełniania zmarszczek a także powiększania ust. Jak się okazuje jednak, że jest też powszechnie wykorzystywana do zmniejszenia blizn. Botoks pełni dużą rolę w gojeniu się ran. W jaki sposób botoks pomaga w przypadku pragnienia pozbycia się blizn? Rozrywa on nieprawidłowo zrośniętą tkankę łączną, a następnie blokuje oraz poluzowuje w tym miejscu mięśnie, za sprawą czego dochodzi do spłycenia blizny. W zasadzie, kiedy blizna jest obszerna, nie możemy usunąć jej w sposób całkowity. Możemy jednakże nabyć efekt zredukowania jej widoczności.

Zabieg spłycenia jest zupełnie bezpieczny dla zdrowia i życia i co bardzo ważne, dosłownie minimalne spłycenie blizny może przyczynić się do zwiększenia komfortu danej osoby a także podnieść pewność|przywrócenia pewności} siebie.

Info: blizny Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *