Lastryko jest odporny na ścieranie oraz promienie UV.

Przedsiębiorstwo Zagórski Terrazzo na własnej stronie internetowej www ma do zaoferowania lastryko Tychy. Jest to rodzaj okładziny, zrobionej z cementu a równocześnie dobry materiał wykończeniowy, m.in. dla podłóg klatek schodowych, korytarzy, oraz zewnętrznych elementów konstrukcji obiektu. Lastryko jest odporny na promienie UV i ścieranie a ponadto łatwy w utrzymaniu czystości. Lastryko zamówione na Zagorski-terrazzo.pl dostępne jest pod postacią płytek układanych na zaprawie klejowej.

Ma uniwersalne rozmiary (formaty: trzydzieści na trzydzieści oraz czterdzieści na czterdzieści centymetrów). Ta łatwa do obróbki mechanicznej wykładzina charakteryzuje się małą nasiąkliwością, antypoślizgowością i mrozoodpornością a ponadto antypoślizgowością. Firma proponuje płytki z bogatą gamą barw i wzorów, produkowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, a zatem maksymalnie trwałe mechanicznie.

Do tego bez kłopotu transportowane w każde miejsce oraz bezpieczne zarówno dla środowiska zewnętrznego, jak i zdrowia. Ładne, z różnie modyfikowanym przez klienta rodzajem wykończenia. Służące wyjątkowo długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *